Powered by Smartsupp

Filtruj produkty

Nazwa

Symbol

Typ

Typ przewodu / kabla

Typ złącza

Typ zestawu

Kolor

Kolor izolacji

Liczba kanałów

Impedancja

Napięcie zasilania

Ilość żył

Średnica zewnętrzna przewodu

Budowa przewodu

Długość kabla

Budowa żyły

Budowa kabla

Materiał izolacji

Rodzaj opakowania

Montaż

Średnica przewodu

Maksymalny prąd pracy

Długość fali

Długość

Prąd

Moc

Częstotliwość

Interfejs

Wersja

Właściwości

Właściwości przewodów

Waga

Wymiary

Zastosowanie

Producent

Certyfikaty

DARMOWA PRZESYŁKA

DLA ZAMÓWIEŃ OD 400PLN netto

Oferta dotyczy
całego asortymentu

Technika komputerowa (NOWOŚĆ)

Sortuj według
Pokaż na stronie
Kod: PLY279
Nazwa: Antena
Symbol: PLY279
Typ: WiFi
Typ złącza: wtyk SMA żeński (RP-SMA Male)
Częstotliwość: 2,4GHz
Długość: 17cm
Impedancja: 50Ohm
Właściwości: 5dBi
W magazynie: 52 szt.
8,35 PLN Cena netto
Ilość:
Kod: 50272
Nazwa: Listwa zabezpieczająca
Symbol: 50272
Typ przewodu / kabla: przedłużacz
Kolor: szary
Długość kabla: 3m
Budowa kabla: wtyk CEE 7/7
Właściwości: 5 gniazda; wyłącznik; zabezpieczenie
Producent: QOLTEC
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 2 szt.
43,07 PLN Cena netto
Ilość:
Kod: 50105
Nazwa: Listwa zabezpieczająca
Symbol: 50105
Typ przewodu / kabla: przedłużacz
Kolor: czarny
Długość kabla: 2,5m
Budowa kabla: wtyk CEE 7/7
Właściwości: 4 gniazda; wyłącznik; zabezpieczenie
Producent: QOLTEC
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 3 szt.
44,51 PLN Cena netto
Ilość:
Kod: 50271
Nazwa: Listwa zabezpieczająca
Symbol: 50271
Typ przewodu / kabla: przedłużacz
Kolor: czarny
Długość kabla: 3m
Budowa kabla: wtyk CEE 7/7
Właściwości: 5 gniazda; wyłącznik; zabezpieczenie
Producent: QOLTEC
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 2 szt.
43,07 PLN Cena netto
Ilość:
Kod: 50172
Nazwa: Listwa zabezpieczająca
Symbol: 50172
Typ przewodu / kabla: przedłużacz
Kolor: czarny
Długość kabla: 5m
Budowa kabla: wtyk CEE 7/7
Właściwości: 6 gniazd; wyłącznik; zabezpieczenie
Producent: QOLTEC
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 2 szt.
60,30 PLN Cena netto
Ilość:
Kod: 54256
Nazwa: Wizualny lokalizator uszkodzeń
Symbol: 54256
Moc: 1mW
Długość fali: 650nm
Waga: 117g
Zastosowanie: światłowody
Producent: QOLTEC
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 1 szt.
43,57 PLN Cena netto
Ilość:
Kod: 54311
Nazwa: Kabel światłowodowy
Symbol: 54311
Typ przewodu / kabla: patchcord
Kolor izolacji: żółty
Średnica zewnętrzna przewodu: 3mm
Średnica przewodu: 9/125um
Materiał izolacji: LSZH
Długość kabla: 5m
Budowa kabla: FC/UPC-SC/APC
Budowa żyły: SMF G652D
Wersja: simplex, jednomodowy (SM)
Właściwości przewodów: bezhalogenowy
Zastosowanie: CATV, LAN, transmisja danych
Producent: QOLTEC
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 1 szt.
11,12 PLN Cena netto
Ilość:
Kod: 54021
Nazwa: Kabel światłowodowy
Symbol: 54021
Typ przewodu / kabla: patchcord
Kolor izolacji: żółty
Średnica zewnętrzna przewodu: 3mm
Średnica przewodu: 9/125um
Materiał izolacji: LSZH
Długość kabla: 5m
Budowa kabla: 2x LC/APC
Budowa żyły: SMF G652D
Wersja: duplex, jednomodowy (SM)
Właściwości przewodów: wtyk: żółty; bezhalogenowy
Zastosowanie: CATV, LAN, transmisja danych
Producent: QOLTEC
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 6 szt.
23,36 PLN Cena netto
Ilość:
Kod: 54323
Nazwa: Kabel światłowodowy
Symbol: 54323
Typ przewodu / kabla: patchcord
Kolor izolacji: żółty
Średnica zewnętrzna przewodu: 3mm
Średnica przewodu: 9/125um
Materiał izolacji: LSZH
Długość kabla: 0,5m
Budowa kabla: LC/UPC
Budowa żyły: SMF G652D
Wersja: simplex, jednomodowy (SM)
Właściwości przewodów: bezhalogenowy
Zastosowanie: CATV, LAN, transmisja danych
Producent: QOLTEC
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 4 szt.
8,93 PLN Cena netto
Ilość:
Kod: 50460
Nazwa: Kabel światłowodowy
Symbol: 50460
Typ przewodu / kabla: patchcord
Kolor izolacji: pomarańczowy
Średnica zewnętrzna przewodu: 3mm
Średnica przewodu: 50/125um
Materiał izolacji: LSZH
Długość kabla: 1m
Budowa kabla: 2x LC/UPC
Budowa żyły: MMF OM2
Wersja: duplex, wielomodowy (MM)
Właściwości przewodów: bezhalogenowy
Zastosowanie: CATV, LAN, transmisja danych
Producent: QOLTEC
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 4 szt.
20,72 PLN Cena netto
Ilość:
Pokaż na stronie