Tranzystor; FQD13N10LTM; N-MOSFET; 10A; 40W; 100V; 180mOhm; TO252 (DPAK); SMD; ON-Semiconductor; RoHS
Kod: FQD13N10LTM
Nazwa: Tranzystor
Kierunek przewodnictwa: N-MOSFET
Typ tranzystora: unipolarny
Rezystancja w stanie przewodzenia: 450mOhm
Producent: ON SEMICONDUCTOR
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 10 szt.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Tranzystor; FQD13N10LTM; N-MOSFET; 10A; 40W; 100V; 180mOhm; TO252 (DPAK); SMD; ON-Semiconductor; RoHS. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.