Kondensator; 100uF; 10V DC; tantalowy; Obudo: D; SMD; 10%; VISHAY; 293D107X9010D2T; RoHS; opakowanie/100szt
Kod: 100UF/10V 10% D SMD
Nazwa: Kondensator
Symbol: 293D107X9010D2T
Typ kondensatora: tantalowy
Pojemność: 100uF
Napięcie pracy kondensatora: 10V
Tolerancja: 10%
Obudowa: D
Montaż elektryczny: SMD powierzchniowy
Producent: VISHAY
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 15.27 opak.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Kondensator; 100uF; 10V DC; tantalowy; Obudo: D; SMD; 10%; VISHAY; 293D107X9010D2T; RoHS; opakowanie/100szt. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.