Kondensator; 10uF; 16V DC; tantalowy; SMD; Obud: B; 1210; 10%; 10mF/16VDC; TAJB106KK016RNJ; AVX; RoHS; opakowanie/100szt
Kod: 10UF/16V 10% B
Nazwa: Kondensator
Symbol: TAJB106KK016RNJ
Typ kondensatora: tantalowy
Pojemność: 10uF
Napięcie pracy kondensatora: 16V
Tolerancja: 10%
Obudowa: B
Montaż elektryczny: SMD powierzchniowy
Obudowa cal: 1411
Obudowa mm: 3528
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 70 szt.
Ilość:
szt.
Brak opinii dla produktu Kondensator; 10uF; 16V DC; tantalowy; SMD; Obud: B; 1210; 10%; 10mF/16VDC; TAJB106KK016RNJ; AVX; RoHS; opakowanie/100szt. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.