Kondensator; 47uF; 10V DC; tantalowy; SMD; Obud: B; 1210; 10%; 47mF/10VDC; TAJDB476K010RNJ; AVX; RoHS; opakowanie/100szt
Kod: 47UF/10V B 10%
Nazwa: Kondensator
Symbol: TAJDB476K010RNJ
Typ kondensatora: tantalowy
Pojemność: 47uF
Napięcie pracy kondensatora: 10V
Tolerancja: 10%
Obudowa: B
Montaż elektryczny: SMD powierzchniowy
Obudowa cal: 1411
Producent: AVX
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 8.9 opak.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Kondensator; 47uF; 10V DC; tantalowy; SMD; Obud: B; 1210; 10%; 47mF/10VDC; TAJDB476K010RNJ; AVX; RoHS; opakowanie/100szt. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.