Kondensator; tantalowy; 10uF; 10V; SMD; Obud. A; 1206; 10%; AVX; TAJA106K010RNJ; RoHS; op/100szt
Kod: 10UF/10V 10% A
Nazwa: Kondensator
Symbol: TAJA106K010RNJ
Typ kondensatora: tantalowy
Pojemność: 10uF
Napięcie pracy kondensatora: 10V
Tolerancja: 10%
Obudowa: A
Montaż elektryczny: SMD powierzchniowy
Obudowa cal: 1206
Obudowa mm: 3216
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 75 szt.
Ilość:
szt.
Brak opinii dla produktu Kondensator; tantalowy; 10uF; 10V; SMD; Obud. A; 1206; 10%; AVX; TAJA106K010RNJ; RoHS; op/100szt. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.