Moduł ładowania akumulatorów; 18650; 12A ( 16A ); 2S; 8,4V; 4,25-4,35V na celę; BMS; MR18650-2S-12; M12903; JH; RoHS
Kod: M12903
Nazwa: Moduł ładowania
Symbol: M12903
Typ zestawu: ładowarka ogniw 18650
Maksymalny prąd wyjściowy: 12A
Napięcie wejściowe: 4,25-4,35V
Napięcie wyjściowe: 8,4V