Filtruj produkty

Brak filtrów do wyświetlenia w tej kategorii.

DARMOWA PRZESYŁKA

DLA ZAMÓWIEŃ OD 400PLN netto

Oferta dotyczy
całego asortymentu

Mobilna ładowarka do samochodów EV2 typ2 230V 7kW

Data publikacji:

Najlepsze rozwiązanie do ładowania pojazdów elektrycznych

Nie pozwól, aby niski poziom naładowania twojego akumulatora uniemożliwił Ci korzystanie z pojazdu elektrycznego. Dzięki mobilnej ładowarce Qoltec możesz naładować baterię twojego samochodu już w ciągu kilku minut. Przenośna ładowarka doskonale sprawdzi się np. podczas dłuższych wyjazdów wakacyjnych, dzięki kompaktowej budowie, zajmuje niewiele miejsca, bez problemu można przewozić ją bezpośrednio w bagażniku lub w torbie dołączonej do zestawu. Ładowarka jest zasilana ze standardowego 5-pinowego gniazda siłowego, podczas gdy samochód ładujemy za pomocą złącza typu 2.

 

Europejski standard złącza typu 2


Ładowarka posiada złącze typu 2, które jest obecnie oficjalnym standardem Unii Europejskiej i ładuje auta elektryczne wyposażone w odpowiednie gniazdo ładowania. Złącze typu 2 to 7 styków, z których 3 styki lub 5 przeznaczone są do ładowania, a 2 do komunikacji między stacją a samochodem. Kompatybilne z większością samochodów elektrycznych sprzedawanych w Europie. Ładowarka marki Qoltec obsługuje cztery tryby natężenia prądu 16A, 20A, 24A i 32A. Warto dodać, że złącze typu 2 jest przeznaczone dla pojazdów elektrycznych o mocy ładowania większej niż 3kW.


Produkt wyposażony w wielofunkcyjny, wyświetlacz LCD 2,4'' i diody LED informujące o stanie ładowania. Na wyświetlaczu możemy :
ustawić wartość natężenia prądu za pomocą przycisku A : 16A, 20A, 24A, 32A;
- sprawdzić dokładny czas ładowania,
- ustawić opóźnienie czasu ładowania wystarczy użyć przycisku z ikonką zegara,
monitorować temperaturę pracy ładowarki w czasie rzeczywistym dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury wtyczki, ładowarka natychmiast przerwie pracę, jeśli zostanie przekroczona bezpieczna wartość i automatycznie wznowi pracę po powrocie temperatury do normalnego poziomu,
- monitorować postępy procesu ładowania,

Automatyczna naprawa błędów

Dodatkowo ładowarka posiada inteligentny chip, który automatycznie koryguje błędy w trakcie ładowania, odpowiednio reagując, jeśli któryś z parametrów przekracza normę, zapewniając stabilną pracę ładowarki.

 

Możesz ustawić opóźniony czas rozpoczęcia ładowania o 1, 2, 5 lub nawet 8 godzin i zaoszczędzić na kosztach energii np. korzystając z taryfy nocnej, jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne, gdyż nie obciążamy systemu. Wystarczy podłączyć ładowarkę do zasilania a następnie przed podłączeniem samochodu wcisnąć przycisk opóźnienia określoną ilość razy. Naciskając przycisk z ikonką zegara, po każdym kliknięciu następuje opóźnienie ładowania o 1 godzinę.