Potencjometr; 100kOhm; 0,125W; osiowy; jednoobrotowy; logarytmiczny; 20%; oś 6mm; 20mm; metal; moletowana; THT; A100K; POT.100KA; RoHS
Kod: 000650
Nazwa: Potencjometr
Symbol: WH148
Typ potencjometru: osiowy
Rezystancja: 100kOhm
Moc: 0,125W
Rodzaj potencjometru: mono
Tolerancja: 20%
Montaż elektryczny: THT przewlekany
Materiał: węglowy
Średnica osi potencjometru: fi 6mm
Długość osi potencjometru: 20mm
Charakterystyka: logarytmiczna
Liczba obrotów / Kąt obrotu: 300*
Materiał osi potencjometru: metal
Powierzchnia osi potencjometru: moletowana
Wymiary korpusu: fi 17x11,5mm
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 50 szt.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Potencjometr; 100kOhm; 0,125W; osiowy; jednoobrotowy; logarytmiczny; 20%; oś 6mm; 20mm; metal; moletowana; THT; A100K; POT.100KA; RoHS. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.