Rezystor; power metal; 24Ohm; 2W; 5%; fi 3,9x12mm; 250ppm/*C; THT; VISHAY; PR02000202409JA100; PR02-24R; RoHS; op/100szt
Kod: 24R 2W
Nazwa: Rezystor
Typ rezystora: power metal
Rezystancja: 24Ohm
Moc: 2W
Tolerancja: 5%
Obudowa: fi 3,9x12mm
Montaż elektryczny: THT przewlekany
Wyprowadzenia: osiowe
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 3.39 opak.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Rezystor; power metal; 24Ohm; 2W; 5%; fi 3,9x12mm; 250ppm/*C; THT; VISHAY; PR02000202409JA100; PR02-24R; RoHS; op/100szt. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.