Rezystor; 100Ohm; 3W; drutowy; wysokonapięciowy; 5%; 300ppm/*C; fi 6,5x17,5mm; osiowe; THT; KNPA3WJ0101AA0; ROYAL OHM; opakowanie/100szt
Kod: 100R 3W 5% KNPA
Nazwa: Rezystor
Symbol: KNPA3WJ0101AA0
Typ rezystora: drutowy
Rezystancja: 100Ohm
Moc: 3W
Tolerancja: 5%
Obudowa: fi 6,5x17,5mm
Montaż elektryczny: THT przewlekany
Wyprowadzenia: osiowe
Producent: ROYAL OHM
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 2.86 opak.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Rezystor; 100Ohm; 3W; drutowy; wysokonapięciowy; 5%; 300ppm/*C; fi 6,5x17,5mm; osiowe; THT; KNPA3WJ0101AA0; ROYAL OHM; opakowanie/100szt. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.