Silnik DC; 2-fazowy; krokowy, bipolarny; NEMA11; 4,5V DC; 0,67A; krok 1,8*; 200 kroków na obrót; 0,95kg/cm (0,093Nm); wałek: 5mm; 28x28x45mm; 28HS45-0674; USONGSHINE; RoHS
Kod: 28HS45-0674
Nazwa: Silnik DC
Symbol: 28HS45-0674
Typ: 2-fazowy; krokowy, bipolarny
Rezystancja: 6,8Ohm na cewkę
Prąd znamionowy: 0,67A
Napięcie znamionowe: 4,5V DC
Moment obrotowy: 0,95kg/cm (0,093Nm)
Średnica: wałek: 5mm
Prędkość obrotowa: krok 1,8*; 200 kroków na obrót
Wymiary: 28x28x45mm
Właściwości: NEMA11
Zastosowanie: ARDUINO; CNC; DRUKARKI 3D
Producent: USONGSHINE
Producent / Dystrybutor: ELEKTRONIKSC
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 2 szt.
Ilość:
Nazwa:
Silnik DC
Symbol:
28HS45-0674
Typ:
2-fazowy; krokowy, bipolarny
Rezystancja:
6,8Ohm na cewkę
Prąd znamionowy:
0,67A
Napięcie znamionowe:
4,5V DC
Moment obrotowy:
0,95kg/cm (0,093Nm)
Średnica:
wałek: 5mm
Prędkość obrotowa:
krok 1,8*; 200 kroków na obrót
Wymiary:
28x28x45mm