Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 100W; 4,16A; 220-240V AC; IP20; OUT: 1; YSL60C-2404160; YINGJIAO; RoHS; CE
Kod: YSL60C-2404160
Nazwa: Zasilacz
Symbol: YSL60C-100-24
Typ: do LED
Maksymalny prąd wyjściowy: 4,16A
Moc: 100W
Napięcie wejściowe: 220-240V AC
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Klasa szczelności: IP20
Numer katalogowy producenta: YSL60C-2404160
Wersja: impulsowy; ultra-slim
Właściwości: gwarancja: 3 lata; stałonapięciowy
Waga: 320g
Wymiary zewnętrzne: 184x63x22mm
Producent: YINGJIAO
Producent / Dystrybutor: ELEKTRONIKSC
Certyfikaty: RoHS; CE
W magazynie: 2 szt.
Ilość:
Zasilacz LED YSL-C 100W 24V DC – Ultra-płaski z Systemem Plug & Play
Zasilacz YSL-C 100W 24V to zaawansowana jednostka stałonapięciowa (CV), która redefiniuje standardy montażu oświetlenia LED. Dzięki unikalnej, ultra-płaskiej obudowie o wysokości zaledwie 22 mm oraz innowacyjnemu systemowi złączy wtykowych, jest to idealne rozwiązanie do profesjonalnych instalacji, gdzie liczy się czas, precyzja i estetyka.
Co wyróżnia serię YSL-C?
Parametr Wartość
Napięcie wyjściowe 24V DC (stałonapięciowe)
Moc znamionowa 100 W
Prąd obciążenia 4,16 A
Sprawność > 92%
Wyjścia System złączy 2-pinowych (wielopunktowy)
Napięcie wejściowe 200-240V AC
Tętnienia napięcia max. 400mVp-p
Współpraca ze ściemniaczem Tak
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 184 x 63 x 22 mm
Waga 320 g
Zastosowanie
Dzięki innowacyjnemu systemowi podłączeń, model YSL-C 100W jest szczególnie rekomendowany do:
  2. Reklam świetlnych i kasetonów: Idealny do płytkich form reklamowych dzięki wysokości 22 mm.