Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 15A; 360W; 220-240V AC; IP67; 83%; LMP-36024; ESPE; RoHS; CE
Kod: LMP-36024
Nazwa: Zasilacz
Symbol: LMP-36024
Typ: do LED
Maksymalny prąd wyjściowy: 15A
Moc: 360W
Napięcie wejściowe: 220-240V AC
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Klasa szczelności: IP67
Wersja: impulsowy
Właściwości: gwarancja: 5 lat; stałonapięciowy
Wymiary zewnętrzne: 281x71x49mm
Producent: ESPE
Producent / Dystrybutor: ELEKTRONIKSC
Certyfikaty: RoHS; CE
W magazynie: 2 szt.
Ilość:
Nazwa:
Zasilacz
Symbol:
LMP-36024
Typ:
do LED
Maksymalny prąd wyjściowy:
15A
Moc:
360W
Napięcie wejściowe:
220-240V AC
Napięcie wyjściowe:
24V DC
Klasa szczelności:
IP67
Wersja:
impulsowy
Właściwości:
gwarancja: 5 lat; stałonapięciowy
Wymiary zewnętrzne:
281x71x49mm