Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 4,16A; 100W; 220-240V AC; IP67; 83%; LPF-10024; ESPE; RoHS; CE
Kod: LPF-10024
Nazwa: Zasilacz
Symbol: LPF-10024
Typ: do LED
Moc: 100W
Napięcie wejściowe: 220-240V AC
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Klasa szczelności: IP67
Wersja: impulsowy
Właściwości: gwarancja: 5 lat; stałonapięciowy
Wymiary zewnętrzne: 165x43x33mm
Producent: ESPE
Producent / Dystrybutor: ELEKTRONIKSC
Certyfikaty: RoHS; CE
W magazynie: 6 szt.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 4,16A; 100W; 220-240V AC; IP67; 83%; LPF-10024; ESPE; RoHS; CE. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.