Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 60W; 2,5A; 220-240V AC; IP20; OUT: 1; YSL60C-2402500; YINGJIAO; RoHS; CE
Kod: YSL60C-2402500
Nazwa: Zasilacz
Symbol: YSL60C-60-24
Typ: do LED
Maksymalny prąd wyjściowy: 2,5A
Moc: 60W
Napięcie wejściowe: 220-240V AC
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Klasa szczelności: IP20
Numer katalogowy producenta: YSL60C-2402500
Wersja: impulsowy; ultra-slim
Właściwości: gwarancja: 3 lata; stałonapięciowy
Waga: 200g
Wymiary zewnętrzne: 184x63x22mm
Producent: YINGJIAO
Producent / Dystrybutor: ELEKTRONIKSC
Certyfikaty: RoHS; CE
W magazynie: 2 szt.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 60W; 2,5A; 220-240V AC; IP20; OUT: 1; YSL60C-2402500; YINGJIAO; RoHS; CE. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.