ZP210.140.60JPH TM PC
Długość zewnętrzna Y:
140mm
Szerokość zewnętrzna X:
210mm
Wysokość zewnętrzna Z:
60mm
Właściwości:
przezroczysta pokrywa; hermetyczna
Brak opinii dla produktu Obudowa; ZP210.140.60JPH; uniwersalna; hermetyczna; X:140mm; Y:210mm; Z:60mm; jasnoszary; przezroczyste wieczko; z uszczelką i tulejkami; poliwęglan; ZP210.140.60JPH TM PC; KRADEX. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.