Obudowa; ZP210.140.60JPH; uniwersalna; hermetyczna; X:140mm; Y:210mm; Z:60mm; jasnoszary; przezroczyste wieczko; z uszczelką i tulejkami; poliwęglan; ZP210.140.60JPH TM PC; KRADEX
Kod: ZP210.140.60JPH TM
Nazwa: Obudowa
Symbol: ZP210.140.60JPH TM PC
Typ obudowy: uniwersalna
Materiał: poliwęglan
Kolor: jasnoszary
Długość zewnętrzna Y: 140mm
Szerokość zewnętrzna X: 210mm
Wysokość zewnętrzna Z: 60mm
Właściwości: przezroczysta pokrywa; hermetyczna
Producent: KRADEX
Certyfikaty: RoHS
W magazynie: 1 szt.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Obudowa; ZP210.140.60JPH; uniwersalna; hermetyczna; X:140mm; Y:210mm; Z:60mm; jasnoszary; przezroczyste wieczko; z uszczelką i tulejkami; poliwęglan; ZP210.140.60JPH TM PC; KRADEX. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.