Zasilacz impulsowy; do LED; 150W; 12V DC; 12,5A; 220-240V AC; IP20; 83%; LPF-15012; ESPE; RoHS; CE
Kod: LPF-15012
Nazwa: Zasilacz
Symbol: LPF-15012
Typ: do LED
Maksymalny prąd wyjściowy: 12,5A
Moc: 150W
Napięcie wejściowe: 220-240V AC
Napięcie wyjściowe: 12V DC
Klasa szczelności: IP67
Wersja: impulsowy
Właściwości: gwarancja: 5 lat; stałonapięciowy
Wymiary zewnętrzne: 192x51x38mm
Producent: ESPE
Producent / Dystrybutor: ELEKTRONIKSC
Certyfikaty: RoHS; CE
W magazynie: 2 szt.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Zasilacz impulsowy; do LED; 150W; 12V DC; 12,5A; 220-240V AC; IP20; 83%; LPF-15012; ESPE; RoHS; CE. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.