Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 100W; 4,16A; 220-240V AC; IP20; OUT: 1; YSL100T-2404160; YINGJIAO; RoHS; CE
Kod: YSL100T-2404160
Nazwa: Zasilacz
Symbol: YSL100T-100-24
Typ: do LED
Maksymalny prąd wyjściowy: 4,16A
Moc: 100W
Napięcie wejściowe: 220-240V AC
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Klasa szczelności: IP20
Numer katalogowy producenta: YSL100T-2404160
Wersja: impulsowy; ultra-slim
Właściwości: gwarancja: 3 lata; stałonapięciowy
Waga: 150g
Wymiary zewnętrzne: 320x30x19mm
Producent: YINGJIAO
Producent / Dystrybutor: ELEKTRONIKSC
Certyfikaty: RoHS; CE
W magazynie: 2 szt.
Ilość:
Zasilacz LED Slim YSL-T 100W 24V DC – Wąski Zasilacz Stałonapięciowy z Aktywnym PFC
Zasilacz YSL-T 100W 24V to zaawansowana jednostka stałonapięciowa (CV) zaprojektowana z myślą o nowoczesnych systemach oświetlenia LED. Dzięki unikalnej, wydłużonej i ultra-niskiej konstrukcji (slim), urządzenie idealnie sprawdza się w miejscach o ograniczonej przestrzeni montażowej, takich jak profile meblowe, wnęki sufitowe czy kasetony reklamowe.
Najważniejsze cechy i korzyści:
  • Ultra-smukła obudowa: Wymiary 320x30x19 mm pozwalają na dyskretny montaż w trudno dostępnych miejscach.
Parametr Wartość
Napięcie wyjściowe 24V DC (stałonapięciowe)
Moc wyjściowa 100 W
Prąd obciążenia 4,16 A
Napięcie wejściowe 200-240V AC
Sprawność > 89%
Tętnienia napięcia max. 240mVp-p
Klasa ochrony II (w pełni izolowany układ)
Temperatura pracy -20°C do +50°C
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 320 x 30 x 19 mm