Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 100W; 4,16A; 220-240V AC; IP20; OUT: 1; YSL100T-2404160; YINGJIAO; RoHS; CE
Kod: YSL100T-2404160
Nazwa: Zasilacz
Symbol: YSL100T-100-24
Typ: do LED
Maksymalny prąd wyjściowy: 4,16A
Moc: 100W
Napięcie wejściowe: 220-240V AC
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Klasa szczelności: IP20
Numer katalogowy producenta: YSL100T-2404160
Wersja: impulsowy; ultra-slim
Właściwości: gwarancja: 3 lata; stałonapięciowy
Waga: 150g
Wymiary zewnętrzne: 320x30x19mm
Ilość:
Nazwa:
Zasilacz
Symbol:
YSL100T-100-24
Typ:
do LED
Maksymalny prąd wyjściowy:
4,16A
Moc:
100W
Napięcie wejściowe:
220-240V AC
Napięcie wyjściowe:
24V DC
Klasa szczelności:
IP20
Numer katalogowy producenta:
YSL100T-2404160
Wersja:
impulsowy; ultra-slim
Właściwości:
gwarancja: 3 lata; stałonapięciowy
Waga:
150g
Wymiary zewnętrzne:
320x30x19mm