Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 150W; 6,25A; 220-240V AC; IP44; OUT: 1; YSL150M-24006250; YINGJIAO; RoHS; CE
Kod: YSL150M-24006250
Nazwa: Zasilacz
Symbol: YSL150M-150-24
Typ: do LED
Maksymalny prąd wyjściowy: 6,25A
Moc: 150W
Napięcie wejściowe: 220-240V AC
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Klasa szczelności: IP44
Numer katalogowy producenta: YSL150M-24006250
Wersja: impulsowy; ultra-slim
Właściwości: gwarancja: 3 lata; stałonapięciowy
Waga: 150g
Wymiary zewnętrzne: 177x56x19mm
Ilość:
Nazwa:
Zasilacz
Symbol:
YSL150M-150-24
Typ:
do LED
Maksymalny prąd wyjściowy:
6,25A
Moc:
150W
Napięcie wejściowe:
220-240V AC
Napięcie wyjściowe:
24V DC
Klasa szczelności:
IP44
Numer katalogowy producenta:
YSL150M-24006250
Wersja:
impulsowy; ultra-slim
Właściwości:
gwarancja: 3 lata; stałonapięciowy
Waga:
150g
Wymiary zewnętrzne:
177x56x19mm