Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 150W; 6,25A; 220-240V AC; IP44; OUT: 1; YSL150M-24006250; YINGJIAO; RoHS; CE
Kod: YSL150M-24006250
Nazwa: Zasilacz
Symbol: YSL150M-150-24
Typ: do LED
Maksymalny prąd wyjściowy: 6,25A
Moc: 150W
Napięcie wejściowe: 220-240V AC
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Klasa szczelności: IP44
Numer katalogowy producenta: YSL150M-24006250
Wersja: impulsowy; ultra-slim
Właściwości: gwarancja: 3 lata; stałonapięciowy
Waga: 150g
Wymiary zewnętrzne: 177x56x19mm
Producent: YINGJIAO
Producent / Dystrybutor: ELEKTRONIKSC
Certyfikaty: RoHS; CE
W magazynie: 2 szt.
Ilość:
Brak opinii dla produktu Zasilacz impulsowy; do LED; 24V DC; 150W; 6,25A; 220-240V AC; IP44; OUT: 1; YSL150M-24006250; YINGJIAO; RoHS; CE. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.